O firmie

Maciej Molak od 1987 roku prowadzi własną pracownię na warszawskim Ursynowie.

Metale i kamienie szlachetne od tysięcy lat są niezwykle wdzięcznym tworzywem dla artystów, jednak dopiero w połączeniu z indywidualną urodą kobiety, odpowiednio dobrane do jej wyglądu, wieku, charakteru nabierają prawdziwej wartości i stają się jej ozdobą, którą trudno przecenić. Nawet drobny "klejnocik" potrafi podkreślić urodę i wydobyć osobowość jego właścicielki. Dlatego indywidualność i niepowtarzalność stylu są podstawą artystycznych wizji utrwalonych w srebrze i szlachetnych kamieniach przez Macieja Molaka i jego żonę - Ewę, która jest nieocenionym doradcą i wsparciem.

Firma MSilver - Maciej Molak będąc od lat dostawcą wyrobów do wielu galerii i sklepów pozostaje otwarta na współpracę z nowymi odbiorcami komercyjnymi i indywidualnymi. 

Oprócz wyrobów gotowych MSilver oferuje również usługi naprawy, czyszczenia i renowacji biżuterii. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których ręcznie wykonane przedmioty są niebanalnym połączeniem szlachetnego tworzywa i artystycznej wizji człowieka.

Przykładowe prace: 

                Praca na konkurs